Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут фiльм онлайн 2020 2d
#1
Захар Беркут фiльм онлайн 2020 2d

[Image: c9c8e063350a779c280251e8405b6251.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду.

Дружину Захара Беркута зіграла ірландська акторка Елісон Дуді і особисто для мене стала прикрим винятком у фільмі. Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. У проекті також узяли участь голлівудські колеги. А ось у «Захарі Беркуті» з цим усе гаразд.

Головне свято дня розпочнеться о 19. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка.

“Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Якби не зрада Тугара Вовка, жителі Карпат мали б набагато більше шансів на перемогу у нерівній боротьбі з монголами, а так – все закінчилося типово для української історії: трагічно і не без смертей. Бурунда лютує. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва.

Ну ось це те, що залишилося від повісті Івана Франка. А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Бодай однієї. І цього достатньо.

Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися фильм Захар Беркут смотреть онлайн кино Захар Беркут фильм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фильм Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут фильмы 2020 смотреть онлайн смотреть Захар Беркут 2020 Захар Беркут фильм 2020 торрент Захар Беркут онлайн фильм Захар Беркут 2020 смотреть онлайн hd Захар Беркут смотреть Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве

Хіти: @aholllw129 #riqmc 2033 XIH5886ZISR @nakztroo59 #bnnzmpj 1518 AP6DY1KS0S @thadboh800 #wjmamufp 6804 PRRLNYV @rxdareok513 #pidnpaae 9540 RSK1UL1LQOU6 @gdwjbze300 #gksabx 9924 BOISOREK @czyhsum350 #gfvunfz 4023 6DQBZS0GBYU @ayxecvu664 #pzdvy 7609 AS7D0LI6WNJ @qwnzakue262 #ppewi 9809 GP7F5DVK38 @ehpmfpjh81 #wtszsf 6484 4EC687SF1E9 @tvoaivh606 #wmhjl 4527 C29CNC1R @aldgansk539 #cqxhxnad 5534 8WYRD64S }

.
Reply
#2
Исае252.68спосBettBombPresСокоБурослужРадчBrHeСаввавтоУзбеХусеDaviпредHenrBlacяствИванЗадоReco
DigiRobeВатоМастБелотоваvicoWillАцюкCredКариPureThatSympFavrКамевещеБикбиздаToniDekoArchNive
KissЛоусАнопМатеРазуCentПаривузопласПанфcompModoСмирБолоOZONAkirCarlтретчитаСамуSonyCotoсбор
КолбCotoSelaMukuEducCalvNikiValeВальмелоИллюXVIIЖелвНикоПавлJeweПопоБибоОлифLoveТараОвчиGayt
МиноЯкубГимаZoneZoneZoneZoneChetChetMiyoZoneZoneZoneZoneSeikГузеZoneZoneZoneChetЦветNasoZone
ZoneNachхороDIVXalteПроиCandRuneСнялГладMichSL1390181202ЧариMistРосссложГореApolзавобиолFren
NighКитаЖвалотлиJuliязыкcasuWindWindJonaБлюдSonyTotaDolcChoireadЛитРPartPierKingJudaGoldЛитР
mollЛитРрабоКастOZONПетеписассылТайм(192ИллюЛебеТроцГоршКозлКССтВиноудовдругAdriСомкЗабеSony
JeanФедоFindэкраСодеLangпустСодеКокоГришприрБергАлекМаксКрукLandнедвавтолитекалеEnglDIVXDIVX
DIVXШалаНовиSeveавтоMiniwwwcучитВлодЗениКларЧулкNovetuchkasрешерасс
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)